CDN-C, CSN-C, C Neumarkt-Sighartstein
29.06.19 - 30.06.19
  Noriker Dressurprüfung N6
Competition 5  Division 1 Noriker Dressurprüfung 1.TB Salzburger M Allgem. Klasse Class A
Platz 2
Judge at C: Hess Ingrid; Galbavy Elisa
Ranking KNr Horse Rider Country C Pl.
1 N120 Galea Backmund Sarah S 7.60 *
Noriker / 2008 / S / Rappe / Tarent Vulkan XVII URG Pferdefreunde Salzburg RD1
2 N095 Aragorn Elmar XV Frauenschuh Sabine S 7.50 *
Noriker / 2010 / W / Brauner / Fox Elmar XIV U-Voltigier-und Reitclub BADHAUS-Maishofen RD2
3 N063 Remus Sali Fischer Josef S 7.40 *
Noriker / 2009 / S / Dunkelfuchs / Ring Nero XIII URC Waidach Kein
3 N068 Rosenstolz Vk XVI Schöppl Cecilie S 7.40 *
Noriker / 2007 / W / Rappe / Roaner Vulkan XV URG. Wals Kein
5 N25B Carisma 7 Reitzer Jennifer S 7.30 *
Noriker / 2002 / S / Rappe / Herz-Schaunitz XIII URC Waidach Kein
6 N160 Ronia 65 Fischer Madeleine S 7.20
Noriker / 2010 / S / Rappe / Famos Elmar XIV URC Waidach R1
7 N124 Sissy 54 Klammer Johanna S 7.00
Noriker / 2009 / S / Rappe / Monaco Nero XIV U-Noriker-Reiter u. Schnalzergruppe Maishofen Kein
8 N006 Lutzi 4 Brugger Sieglinde S 6.60
Noriker / 2011 / S / Rappe / Heros Schaunitz XVI URC Waidach Kein
9 N347 Ernesto Nero XIV Reitzer Jessica S 6.50
Noriker / 2013 / W / Rappe / Edelstein Nero XIII URC Waidach Kein
10 N241 Siam Nelli Zehentner Maria S 6.20
Noriker / 2010 / S / Rappe / Mozart Nero XIV URC Waidach Kein
10 N267 Laurena Foidl-Bernsteiner Anton S 6.20
Noriker / 2013 / S / Rappe / Wolayer Vulkan XVI U.Noriker-Reitergruppe Piesendorf Kein
12 N301 Ronja 92 Götzinger Gregor S 6.00
Noriker / 2012 / S / Mohrenkopf / Remus Vulkan XVII URG. Wals Kein
13 N074 Fiona 33 Dankl Bettina S 5.80
Noriker / 2002 / S / Rappe / Gerold Diamant XIV U.Noriker-Reitergruppe Piesendorf Kein
14 N335 Ronni 2 Bernsteiner Alexandra S 5.50
Noriker / 2015 / S / Rappe / Edelweiß Nero XII URC Waidach Kein
disqualifiziert N188 Prinz 108 Hundstorfer Anita S
Noriker / 2009 / W / Rappe / Justus Elmar XIV URC Stall Wetzlgut RD2